Responsive Web Tasarım

Web Siteleri tasarlanırken Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte kurumsal web sitelerinin tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda olduğu bir süreçten geçiyoruz. Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar artık internette web sitelerinde gezinebilme imkanı sunuyorlar.

Web Tasarım Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü Bilgisayar

Web Tasarım Taşınabilir Bilgisayar

Taşınabilir Bilgisayar

Web Tasarım Tablet Bilgisayar

Tablet Bilgisayar

Web Tasarım Televizyon

Televizyon

Web Tasarım Akıllı Telefon

Akıllı Telefon

Web Tasarım Deneyim

Deneyim

Kirpi Design Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarımda Mobil Önce Gelir !

Kirpi Design olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun web siteleri tasarlıyoruz. Bu web siteleri, işletmelerin müşterileriyle daha etkili bir şekilde iletişim kurmalarına ve online varlıklarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca, e-ticaret siteleri de dahil olmak üzere işletmelerin farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çaba gösteriyor ve projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.


Kirpi Design Web Tasarım

Web Siteniz   Olabilir.. Ya Kullanıcı Deneyimi?

Ziyaretcilerin web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini biliyoruz…

 • Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz web sitenizden ne bekliyor ve neler yapıyor? 
 • Ziyaretçilerinizin sayfalarınızda dolaşırken nasıl davrandıklarını merak ediyor musunuz?
 • Ziyaretçilerin bu durumu sizin etkileşim sağlayacak kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?
 • Yukarıdaki durumlar kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?

Bu sorular neden bu kadar net diye sorabilirsiniz. Hemen cevaplayalım; bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir. Web Tasarımınızın kullanıcı odaklı olmasının yanında arama motorlarına da uyumlu şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin web sitelerini derinlemesine analiz ediyoruz ve ticari anlamdaki problemlerini tanılıyoruz. Bu şekilde web tasarımınız ile sektörde lider olmanızı hedefliyor, kazançlarınızı artırmayı sağlıyoruz

Sonuç: Web Siteniz, %99,9 insanları örnek alıyor ve sektörünüzdeki liderliği elde etmeyi hedefliyor.


Kirpi Design Web Tasarım

Google'da 1. Sayfa'da Olmak Hayal Değil !

Google’un kural ve kriterlerine dikkat edilerek kodlanan bir web tasarım…

 • Google.com un web sitelerini sıralamaya koyarken 200'den fazla kriteri baz aldığını biliyor muydunuz? 
 • Peki bu kriterlerin içinde imla kuralları, yazı uzunlukları, domain yaşı vb. gibi garip kriterlerin olduğunu?
 • Google un her ay en az 2 defa Sıralama Algoritmasını değiştirdiğini biliyor muydunuz?
 • Yukarıdaki durumlar kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?

Web Tasarım’da firmaların ihtiyaçlarına, Google’da çıkmak istediği anahtar kelimelere göre kodlama ve tasarım yapıyoruz. Anahtar kelimelere duyarlı bir web tasarım oluşturuyoruz. Web Tasarım da sadece görselliğe odaklanmıyor, Google ve diğer arama motorlarında ilk sırada çıkmanızı ve ziyaretçilerinizin müşteriye hızlı şekilde dönüşmesini sağlıyoruz. Bu yüzden web tasarım çalışmalarımızı Google un kriterlerine göre kodluyor ve tasarlıyoruz. SEO konusunda 10 yıla aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizin web sitelerini ilk sıralara taşıyoruz.


Kirpi Design Web Tasarım

Web Sitenizi   Yönetebiliyor Musunuz ?

Kullanıcı dostu bir web yönetim paneliniz var mı ?

Keşke her şey göründüğü kadar güzel olsa ... Bir web sitesinin ön yüzünün çok iyi olması müşterilerinizin hoşuna gidebilir. Ama bu kadar iyi görünen bir web sitesini yönetebilmeniz ve içerikleri güncel tutabilmeniz için kullanıcı dostu bir yönetim paneline ihtiyaç duyacaksınız. Web tasarım yaptırırken müşterilerinizi düşündüğünüz kadar kendinizi de düşünerek yaptırdığınız ajansa mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir yönetim paneli olup olmadığını sorun :)


Kirpi Design Web Tasarım

Profesyonel Bir Web Sitesi İçin Profesyonel Bir Ajansı İle Çalışmalı !

Web start-up projelerin %70 e yakınının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz ?

Doğru ajans ile çalışmak kurumsal kimliğinizin web sitenize doğru yansımasını sağlar, doğru inşaa edilen bir web sitesi ziyaretçilerini müşteriye dönüştürür veya ulaşılmak istenen yere götürür. Profesyonel web ajansları web sitenizi tasarlarken empati kurabilir, size yeni fikirler verebilir, firmanıza bakan 3. bir göz olabilir.


Kirpi Design Web Tasarım

Adım Adım Web Tasarım   ve Web Grafik Tasarımı

Çalışmalarına başlamadan önce kural olarak aşağıdaki adımları izler ve uygularız.

 • Firmanızın sektördeki yerini, işleyişini en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.  
 • Firmanızın analiz işlemi gerçekleştirildikten sonra, hedeflerinizi ve isteklerinizi rapor halinde getiririz.
 • Müşterimizin tasarım anlayışı, zevkleri ve beklentilerini bu süreçte anlarız.
 • Müşterimizi anladıktan sonra; anladıklarımızı müşterilerimiz ile paylaşırız. Paylaşmakla kalmaz, istediği tasarımı hemen örnek bir şekilde tasarlar beğenisine sunar, o tasarımı müşterimiz onayladığında web tasarım çalışmalarımıza başlarız.
 • Başka bir deyişle tasarım analizlerini yaptıktan ve onayınızı aldıktan sonra web tasarım döküm sürecini başlatıp bu süreçte bile müşterilerimiz ile gerek yüz yüze gerek telefondan veya internet ortamından yoğun olarak görüşme sağlıyoruz.
 • Web tasarım sürecinde tamamlanan sayfaları tek tek test ediyoruz, bir ziyaretçi edası ile sayfalarınızı deneyimliyoruz; hata yapılmasını ve işin eksik teslim edilmesinden hiç hoşlanmıyoruz. Web tasarım konusunda titiz çalışıyoruz.
 • Her daim kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi projenin bitimine kadar özenle kullanır, müşteri memnuniyetini sağlarız.
 • Kirpi Design ekibi olarak sadece web tasarım yapıp sitenizi teslim etmeyiz. içeriklerinizin yönetimini, web panellerin kullanımı, reklamcılık, entegrasyon vb. tüm teknik konularda eğitimlerinizi de büyük bir heyecanla yerine getiririz.


Kirpi Design Web Tasarım

Web tasarım da çalışma prensiplerimiz nelerdir?

Doğru bir iş akışı sadece zamandan değil, aynı zamanda paradan da tasarruf sağlar ve en sonunda hayal kırıklığını önler.

Web Tasarım da iyi bir iş akışının mümkün olan en iyi yolu ince detaylarda geçireceğimiz zamana bağlıdır. Bu, proje süresince olumlu ve verimli iletişimi etkiler. Kirpi Design CRM i Proje Yönetimi için kullanmanın yanı sıra, yüz yüze tanışmak, projeyi, kapsamını ve felsefesini hissetmek istiyoruz.

İşimizde esnek olmamıza ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaya çalışmamıza rağmen, bir web sitesi veya mobil uygulama oluştururken takip ettiğimiz aşamalar aşağıdadır. Her aşama, başarmak için belirlediğimiz kilometre taşlarına bölünüyor. Bu, müşterinin projenin hangi adımda olduğunu, ilerlemesini veya nihai sorunlarını anlaması için çok net bir görüntü sağlar.

01

Toplantı

İstek ve ihtiyaçlarınızı dinlemek için bir toplantı yapacağız.

02

Proje Gereksinimleri

Detaylı proje gereksinimi ve dökümanların hazırlanması

03

Teklifi Hazırlama

Proje analizi yapıldıktan sonra teklifin hazırlanması

04

Tasarım Aşaması

Hepsinin en keyifli aşaması tasarım. Yaratıcılık ve heyecan.

05

Tasarım Onayı

Kodlamaya başlamak için tasarıma onay bekliyoruz

06

Ön Yüz Kodlama

Projenin %50 sinin tamamlandığını gösterir.

07

Arka Yüz Kodlama

Artık bu muhteşem web sitesinin bir yönetim panelini olmalı!


Kirpi Design Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?   Nasıl Yapılır?

Web Tasarım Hakkında Doğru Bilgiler

Web tasarımı , web sitesini görsel olarak daha çekici ve kullanımı kolay hale getirmek için düzen, kullanıcı arayüzü ve diğer görsel görüntüler gibi estetik faktörlere odaklanan bir web sitesi oluşturmaya yönelik bir Web geliştirme sürecidir. Web tasarımı, amaçlanan görünümü elde etmek için Dreamweaver, Photoshop, AdobeXD, FIGMA vb. gibi çeşitli programlardan ve araçlardan yararlanır. Doğru bir tasarım yapmak için Web tasarımcılarının hedef kitlesini, web sitesinin amacını ve tasarımın görsel çekiciliğini düşünmesi gerekir.

Çoğu web sitesi, Köprü Metni Biçimlendirme Dili (HTML) adı verilen kodlanmış bir dil kullanılarak oluşturulur. Bir web sitesinin web tarayıcısında başarılı bir şekilde görüntülenmesi için bu dilin kurallarına uyması gerekir. HTML etiketleri, her sayfa için web sitesinin içeriğini tanımlar. Basamaklı Stil Sayfaları (CSS) daha sonra her sayfanın genel görsel görünümünü tanımlamak için kullanılır. Sonuç, bu unsurların kombinasyonuna dayanmaktadır. Bazı tasarımcılar için elle kodlama zorlayıcı olabilir, bu nedenle bazıları Adobe Dreamweaver gibi programları kullanmayı tercih eder.


Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...
İyi Bir Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım oluşturulurken birçok noktanın göz önünde bulundurulması gerekir. Peki, iyi bir Web tasarım nasıl yapılır? Bu soruyu şöyle açıklamaya çalışalım: Öncelikle bu konuda profesyonel anlamda hizmet veren web tasarım ajanslarına ulaşmanız çok önemlidir. Markanızı veya firmanızı kimlere emanet ettiğiniz, hedeflediğiniz başarıyla doğrudan ilgili olan bir konudur. Bu nedenle tercih edeceğiniz web tasarım ajansı, sizi ya başarıya taşıyacak ya da başarısızlığa sürükleyecektir. Web tasarım İstanbul firmaları arasında başarılı projelere imza atmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. Yazılım konusunda nitelikli ekip arkadaşlarımız web sitelerinizi hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırmak için gayret etmektedir. Bu nedenle web tasarımı yaptırmak için en doğru adreslerden birinde olduğunuzu ifade etmek isteriz

İyi Bir Web Tasarım'a Neden İhtiyaç Vardır?

Çünkü İyi görünmek önemlidir. Web siteniz potansiyel müşterilere verdiğiniz ilk izlenimdir... Çünkü müşterilerin firmanız ile ilgili fikir sahibi olmasının en büyük etkenlerinden biride iyi bir web sitesidir. Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtan bir web sitesi size yeni müşteriler kazandırır.

Web Tasarım Müşteri Kazandırır Mı?

Doğru yapılmış bir web tasarım işi her zaman etkili bir kazanç ile geri döner. Bu nedenle firmanıza uygun ve sizlerin isteklerini göz ardı edilmediği bir web tasarım ile firmanız büyüyecek ve müşteri kazancı artacaktır.

Doğru Web Tasarım Nasıl Olur?

Web tasarımı yapılacak olan firma ya da markanın renklerine uygun ve markayı temsil eden bir tasarım oluşturulmalıdır. Aynı zamanda web tasarım içerisinde kolay ve anlaşılır bir sistem oluşturulması kullanıcılar açısından daha doğrudur.

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Bir markanın bilinirliğini artırması, sosyal medya içerisinde olması ve teknolojiyi yakından takip etmesi oldukça önemlidir. Web tasarım bu nokta da devreye girerek, internet içerisinde firmaların varlığını korumasını ve daha da gelişmesini sağlamaktadır.

Etkili Bir Web Tasarım Nasıl Olur?

Müşteri isteklerinin ön planda tutulduğu, günümüzün tasarım anlayışına uygun ve sade bir tasarım tercih edilen web tasarım çalışmalarının internet ortamında daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle uzman ekibimiz her zaman son teknolojiyi takip ederek çalışmalarını gerçekleştirir.